O NAMA
LIČNA KARTA ŠKOLE

Osnovna škola „Đuro Strugar“ nalazi se u 37. bloku u Novom Beogradu. U središtu mirnog i urednog stambenog bloka, i sama predstavlja oazu bezbednog, mirnog i urednog školskog života.

OŠ „Đuro Strugar“ prostire se na prostoru od 4500 m2.

Nastava u našoj školi izvodi se u 22 učionice, od čega je 8 klasičnih učionica i 14 kabineta (za fiziku, hemiju, biologiju, likovnu i muzičku kulturu, geografiju, istoriju, matematiku, tehničko i informatičko obrazovanje i digitalna učionica).

Škola ima salu za fizičko obrazovanje (nedavno je u potpunosti renovirana), školsku biblioteku sa čitaonicom, a posebno smo ponosni na veliko školsko dvorište, ograđeno i opremljeno video nadzorom. Deo dvorišta je i travnati teren, jedan od retkih u beogradskim osnovnim školama.

Sve navedeno je samo uslov za ono što je naš glavni cilj: izvođenje kvalitetne, moderne nastave, u sredini u kojoj će naša deca biti uspešni đaci, ali pre svega – srećna i zadovoljna deca. Više o tome šta i kako radimo, možete pročitati u sekcijama NAŠA PRAKSA i REZULTATI naše škole.

Запослени у школи

Директор школе.
Мр Ристо Антуновић, професор ликовне културе

Стручни сарадници:
Александра Бубало, педагог
Наташа Стојиљковић, библиотекар

НАСТАВНИЦИ РАЗРЕДНЕ НАСТАВЕ (МЛАЂИ РАЗРЕДИ)

Редни број

Разред и одељење

Одељењско старешинство

  1.  

I1

Смиља Татомировић

  1.  

I2

Сузана Липић

  1.  

I3

Маријана Дукић  Контић

  1.  

II1

Емина Пировић

  1.  

II2

Даница Богдановић

  1.  

III1

Драгана Савић

  1.  

III2

Снежана Радивојша

  1.  

IV1

Вилијам Карловић

  1.  

IV2

Бранка Грандић

Продужени боравак

Редни број

Боравишна група

Задужене наставнице  за рад у  боравишној групи

1.

I1,3

Тамара Рукавина

2.

I2,3

Анђела Стевановић

3.

II1

Игор Грабовац

4.

II2

Ана Радоничић

5.

III1,2

Јована Иветић

6.

IV1,2

Емилија Дамњановић

     
Наставници предметне наставе који изводе наставу у I образовном циклусу

 

Наставник који изводи  верску наставу- православни катихизис: Бруно Стeфановић .
Наставнице  које изводе наставу енглеског језика: Јелена Злокас и Катарина Јанковић.
Наставница за хор у млађим разредима: Драгана Милошевић.

НАСТАВНИЦИ ПРЕДМЕТНЕ НАСТАВЕ (МЛАЂИ И СТАРИЈИ РАЗРЕДИ)

Ред.број

Наставни предмет

Наставник

Одељење

Одељ.
стар.

1.

Српски језик

Олга Зечевић

6/1; 8/1;
8/2 5/2

5/2

2.

Јелена Стаменковић

5/1; 7/2; 7/1;
6/2

7/1

3.

Енглески језик

Јелена Злокас

4/1; 4/2; 5/1;
5/2; 6/1; 6/2; 7/1; 7/2; 8/2

/

4.

Катарина Јанковић

1/1; 1/2;1/3; 2/1;2/2; 3/1; 3/2;8/1

/

5.

Руски језик

Мира Лалошевић

7/1,2;
8/1,2

/

6.

Немачки језик

Милена Јањикопањи

5/1; 5/2;
6/1; 6/2

/

 

Предраг Богдановић

7/1,2; 8/1,2

/

7.

Ликовна култура

Михајло Цветковић

5/1; 5/2; 6/1;
6/2; 7/1; 7/2;
8/1; 8/2

5/1

 

Слободне наставне активности

8.

Музичка култура
------------------
Слободне наставне активности

Драгана Милошевић

5/1; 5/2; 6/1;
6/2; 7/1; 7/2;
8/1; 8/2

7/2

хор-3, орк-2

9.

Историја

 

Љубица Милисављевић

7/1; 7/2; 6/2

/

10.

Милош Станковић

8/1; 8/2; 6/1;5/1
5/2;

8/1

11.

Географија

Александра Лончар

5/1; 5/2; 6/1;
6/2; 7/1; 7/2;
8/1; 8/2

8/2

12.

Грађанско васпитање

5/1,2; 6/1,2;
7/1,2; 8/1,2

13.

Физика

Зоран Дивац

6/1; 6/2; 7/1;
7/2; 8/1; 8/2

/

14.

Математика

Свилана Петровић

5/1; 6/1; 6/2;
7/2; 8/2

/

Марко Кољеншић

5/2; 7/1; 8/1

/

15.

Биологија

Мирјана Нешковић

5/1; 5/2; 6/1;
6/2; 7/1; 7/2;
8/1; 8/2

5/2

Чувари природе

6/1,2

Домаћинство

7/1,2; 8/1,2

16.

Хемија

Љубица Дамњановић

7/1; 7/2;
8/1; 8/2

/

17.

Техничко и информатичко образовање

Милан Обрадовић

5/1; 5/2; 6/1;
6/2; 7/1; 7/2;
8/1; 8/2

6/1

Техника и технологија

Слободне наставне активности

18.

Информатика и рачунарство

Зоран
Фржоп

5/1,2; 6/1,2; 7/1,2;
8/1,2

/

19.

Физичко васпитање

Никола Дамљановић

5/1; 5/2; 6/1;
6/2; 7/1;
8/1; 8/2

 

/

Физичко и здравствено васпитање

Изабрани спорт

20.

Физичко васпитање

Катарина Пешић

6/1,2; 8/1,2

/

21.

Верска настава/ православни катихизис

Бруно Стефановић

1/1,2,3; 2/1,2;
3/1,2; 4/1,2;
5/1,2; 6/1,2;
7/1,2; 8/1,2

/

  • часови изабраног спорта од шестог до осмог разреда деле се у две групе према полу.

Административна служба:
Милица Тодоровић, Бановић – секретар
Биљана Радовић – шеф рачуноводства
Стамена Шћепановић – благајник
Помоћно техничка служба:
Слободан Миланко – домар
Милка Јанићијевић – спремачица
Маквирета Мустафа-спремачица
Гордана Мијаиловић – спремачица
Божана Пејић – спремачица
Вера Трајановић – сревирка
Бранка Вукосављевић – спремачица
Маријана Николић – спремачица
Лидија Липовшек – спремачица
Маја Бењеглав - спремачица

LINKOVI