O NAMA
LIČNA KARTA ŠKOLE

Osnovna škola „Đuro Strugar“ nalazi se u 37. bloku u Novom Beogradu. U središtu mirnog i urednog stambenog bloka, i sama predstavlja oazu bezbednog, mirnog i urednog školskog života.

OŠ „Đuro Strugar“ prostire se na prostoru od 4500 m2.

Nastava u našoj školi izvodi se u 22 učionice, od čega je 10 klasičnih učionica i 10 kabineta (za fiziku, hemiju, biologiju, likovnu i muzičku kulturu, geografiju, istoriju, matematiku, tehničko i informatičko obrazovanje i digitalna učionica).

Škola ima salu za fizičko obrazovanje (nedavno je u potpunosti renovirana), školsku biblioteku sa čitaonicom, a posebno smo ponosni na veliko školsko dvorište, ograđeno i opremljeno video nadzorom. Deo dvorišta je i travnati teren, jedan od retkih u beogradskim osnovnim školama.

Sve navedeno je samo uslov za ono što je naš glavni cilj: izvođenje kvalitetne, moderne nastave, u sredini u kojoj će naša deca biti uspešni đaci, ali pre svega – srećna i zadovoljna deca. Više o tome šta i kako radimo, možete pročitati u sekcijama NAŠA PRAKSA i REZULTATI naše škole.

Запослени у школи

Директор школе.
мр Александра Лончар, професор географије

Стручни сарадници:
Александра Бубало, педагог

НАСТАВНИЦИ РАЗРЕДНЕ НАСТАВЕ (МЛАЂИ РАЗРЕДИ)

Редни број

Разред и одељење

Одељењско старешинство

  1.  

I1

Вилијам Карловић

  1.  

I2

Бранка Грандић

  1.  

I3

Анђела Стевановић

  1.  

II1

Смиља Татомировић

  1.  

II2

Сузана Липић

  1.  

II3

Маријана Дукић Контић

  1.  

III1

Емина Пировић

  1.  

III2

Даница Богдановић

  1.  

IV1

Драгана Савић

  1.  

IV2

Снежана Радивојша

Продужени боравак

Редни број

Боравишна група

Задужене наставнице за рад у боравишној групи

1.

I1,3

Ана Радоничић

2.

I2,3

Ивана Велинов

3.

II1,2

Сузана Томић

4.

II2,3

Сандра Мрдовић

5.

III1

Емилија Дамњановић

6.

III2

Рада Глигоров

7.

IV1,2

Јована Иветић

     
Наставници предметне наставе који изводе наставу у I образовном циклусу

 

Наставник који изводи  верску наставу - православни катихизис: Бруно Стeфановић .
Наставнице  које изводе наставу енглеског језика: Александра Здравковић и Катарина Јанковић.
Наставница за хор у млађим разредима: Драгана Милошевић.

НАСТАВНИЦИ ПРЕДМЕТНЕ НАСТАВЕ (МЛАЂИ И СТАРИЈИ РАЗРЕДИ)

-->

Ред.број

Наставни предмет

Наставник

Одељење

Одељ.
стар.

1.

Српски језик

Олга Кољеншић

5/1; 5/2;
6/2; 7/1

6/2

2.

Јелена Стаменковић

6/1; 7/2;
8/1; 8/2

8/1

3.

Енглески језик

Александра Здравковић

4/1; 4/2; 5/1;
5/2; 6/1; 6/2;
7/1; 7/2;
8/1; 8/2

7/2

4.

Катарина Јанковић

1/1; 1/2; 1/3;
2/1; 2/2; 2/3;
3/1; 3/2

/

5.

Руски језик

Мира Лалошевић

8/1,2

/

6.

Немачки језик

Милена Јањикопањи

6/1; 6/2;
7/1; 7/2

/

7.

Предраг Богдановић

5/1; 5/2;
8/1,2

/

8.

Ликовна култура

Михајло Цветковић

5/1; 5/2; 6/1;
6/2; 7/1; 7/2;
8/1; 8/2

6/1

9.

Музичка култура
------------------
Слободне наставне активности

Драгана Милошевић

5/1; 5/2; 6/1;
6/2; 7/1; 7/2;
8/1; 8/2

8/2

10.

Историја

 

Љубица Милисављевић

7/2; 8/1; 8/2

/

11.

Милош Станковић

5/1; 5/2; 6/1;
6/2; 7/1

8/1

12.

Географија

Владимир Јанковић

5/1; 5/2; 6/1;
6/2; 7/1; 7/2;
8/1; 8/2

/

Грађанско васпитање

5/1,2; 6/1,2;
7/1,2; 8/1,2

13.

Физика

Зоран Дивац

6/1; 6/2; 7/1;
7/2; 8/1; 8/2

/

14.

Математика

Ања Бошковић

5/1; 6/1; 7/1;
7/2; 8/2

/

15.

Марко Кољеншић

5/2; 6/2; 8/1

/

16.

Биологија

Милена Мијаковац

5/1; 5/2; 6/1;
6/2; 7/1; 7/2;
8/1; 8/2

/

Чувари природе

5/1,2; 6/1,2

Домаћинство

7/1,2; 8/1,2

17.

Хемија

Љубица Дамњановић

7/1; 7/2;
8/1; 8/2

/

18.

Техника и технологија
------------------
Слободне наставне активности

Милан Обрадовић

5/1; 5/2; 6/1;
6/2; 7/1; 7/2;
8/1; 8/2

7/1

19.

Информатика и рачунарство

Зоран Фржоп

5/1; 5/2;
6/1; 6/2;
7/1,2; 8/1,2

/

20.

Физичко и здравствено васпитање

Никола Дамљановић

5/2; 6/1; 6/2;
7/1; 8/1; 8/2

5/2

21.

Физичко и здравствено васпитање

Катарина Пешић

5/1; 7/2

/

22.

Верска настава - православни катихизис

Бруно Стефановић

1/1,2,3;
2/1,2; 2/3
3/1,2; 4/1,2;
5/1,2; 6/1,2;
7/1,2; 8/1,2

/

  • часови изабраног спорта у седмом и осмом разреду деле се у две групе према полу.

Административна служба:
Милица Тодоровић Бановић – секретар
Дијана Милошевић – шеф рачуноводства
Стамена Шћепановић – благајник
Помоћно техничка служба:
Слободан Миланко – домар
Вера Трајановић – сревирка
Милка Јанићијевић – спремачица
Маквирета Мустафа - спремачица
Гордана Мијаиловић – спремачица
Божана Пејић – спремачица
Тања Костадиновић – спремачица
Маријана Николић – спремачица
Гордана Јовановић – спремачица
Маја Бењеглав - спремачица

LINKOVI