REZULTATI U ŠKOLSKOJ 2017/2018. GODINI

УСПЕСИ УЧЕНИКА ОШ „ЂУРО СТРУГАР“ НА ТАКМИЧЕЊИМА

5. РАЗРЕД


Р.бр.

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА
разред/одељење

 

ПРЕДМЕТ

 

НАСТАВНИК

НИВО ТАКМИЧЕЊА
ОСВОЈЕНО МЕСТО (1, 2, 3.) ИЛИ УЧЕШЋЕ (У)

ОПШТИНСКО

ГРАДСКО

РЕПУБЛИЧКО

1.

Маша Јовановић 5/2

биологија

Мирјана Нешковић

2.

 

 

2.

Јована Цвејић 5/2

биологија

Мирјана Нешковић

3.

 

 

3.

Божидар Перић 5/2

биологија

Мирјана Нешковић

У

/

/

4.

Ана Кнежевић 5/1

историја

Милош Станковић

3.

 

 

5.

Лаура Живић 5/1

историја

Милош Станковић

У

/

/

6.

Ива Новак 5/1

историја

Милош Станковић

У

/

/

7.

Лаура Живић 5/1

ТИО

Милан Обрадовић

У

/

/

8.

Немања Симић 5/1

ТИО

Милан Обрадовић

У

/

/

9.

Маша Јовановић 5/2

Математика

Марко Кољеншић

3.

?

 

10.

Александар Цицовић 5/2

Информатика

Зоран Фржоп

2.

 

 

11.

 

 

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

 

 

13.

 

 

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

 

 

15.

 

 

 

 

 

 

16.

 

 

 

 

 

 

17.

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

6. РАЗРЕД


Р.бр.

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА
разред/одељење

 

ПРЕДМЕТ

 

НАСТАВНИК

НИВО ТАКМИЧЕЊА
ОСВОЈЕНО МЕСТО (1, 2, 3.) ИЛИ УЧЕШЋЕ (У)

ОПШТИНСКО

ГРАДСКО

РЕПУБЛИЧКО

1.

Новак Вукашиновић 6/2

Биологија

Мирјана Нешковић

2.

 

 

2.

Петар Бркић 6/2

Биологија

Мирјана Нешковић

3.

 

 

3.

Тара Киш 6/1

биологија

Мирјана Нешковић

3.

 

 

4.

Новак Вукашиновић 6/2

историја

Љубица Милисављевић

2.

 

 

5.

Петар Бркић 6/2

историја

Љубица Милисављевић

У

/

/

6.

Александар Вукелић 6/1

историја

Милош Станковић

У

/

/

7.

Ања Костић 6/1

историја

Милош Станковић

У

/

/

8.

Нађа Вучковић 6/2

историја

Љубица Милисављевић

У

/

/

9.

Новак Вукашиновић 6/2

Српски језик

Јелена Стаменковић

1.

Иде на град

 

10.

Петар Бркић 6/2

Српски језик

Јелена Стаменковић

2.

Иде на град

 

11.

Петра Крестић 6/2

Српски језик

Јелена Стаменковић

3.

Иде на град

 

12.

Анђа Милојевић 6/2

Физика

Зоран Дивац

 

 

Иде на реп

13.

Петар Бркић 6/2

ТИО

Милан Обрадовић

У

/

/

14.

Катарина Мраковић 6/

ТИО

Милан Обрадовић

У

/

/

15.

Ања Костић 6/1

ТИО

Милан Обрадовић

У

/

/

16.

Анђа Милојевић 6/2

Математика

Чедомир Шелић

3.

/

 

17.

Петар Бркић 6/2

Информатика

Зоран Фржоп

/

Иде на град

 

18.

Анђа Милојевић 6/2

Физика

Зоран Дивац

 

3.

Иде на реп

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. РАЗРЕД


Р.бр.

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА
разред/одељење

 

ПРЕДМЕТ

 

НАСТАВНИК

НИВО ТАКМИЧЕЊА
ОСВОЈЕНО МЕСТО (1, 2, 3.) ИЛИ УЧЕШЋЕ (У)

ОПШТИНСКО

ГРАДСКО

РЕПУБЛИЧКО

1.

Маријана Кресојевић 7/1

Биологија

Мирјана Нешковић

У

/

/

2.

Елена Фалуши7/2

Биологија

Мирјана Нешковић

У

/

/

3.

Урош Опачић 7/2

Биологија

Мирјана Нешковић

У

/

/

4.

Милица Ђокић 7/2

Географија

Владимир Јанковић

3.

/

/

5.

Петар Крсмановић 7/1

Географија

Владимир Јанковић

3.

/

/

6.

Елена Фалуши 7/2

Историја

Љубица Милисављевић

У

/

/

7.

Маријана Кресојевић 7/1

Српски језик

Јелена Стаменковић

3.

Иде на град

 

8.

Војин Бојић 7/2

Српски језик

Јелена Стаменковић

3.

Иде на град

 

9.

Ива Радмановић 7/2

ТИО

Милан Обрадовић

2.

Иде на град

 

10.

Урош Опачић 7/2

ТИО

Милан Обрадовић

У

/

/

11.

Андреј Лукић 7/2

ТИО

Милан Обрадовић

У

/

/

12.

Елена Фалуши 7/2

Хемија

Љубица Дамњановић

3.

 

/

13.

Маријана Кресојевић

Хемија

Љубица Дамњановић

3.

/

/

14.

Ива Радмановић 7/2

Хемија

Љубица Дамњановић

У

/

/

15.

Сунчица Левић 7/2

Хемија

Љубица Дамњановић

У

/

/

16.

Војин Бојић 7/2

Математика

Чедомир Шелић

2.

?

 

17.

Војин Бојић 7/2

Информатика

Зоран Фржоп

3.

 

 

18.

Војин Бојић 7/2

Физика

Зоран Дивац

3.

/

/

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 

8. РАЗРЕД


Р.бр.

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА
разред/одељење

 

ПРЕДМЕТ

 

НАСТАВНИК

НИВО ТАКМИЧЕЊА
ОСВОЈЕНО МЕСТО (1, 2, 3.) ИЛИ УЧЕШЋЕ (У)

ОПШТИНСКО

ГРАДСКО

РЕПУБЛИЧКО

1.

Алекса Вујановић 8/2

Руски језик

Мира Лалошевић

3.

2.

Иде на реп

2.

Никола Вучковић 8/1

Географија

Владимир Јанковић

3.

/

/

3.

Ивана Вуковојац 8/1

Географија

Владимир Јанковић

2.

Иде на град

 

4.

Андреј Бошковић 8/1

Географија

Владимир Јанковић

2.

Иде на град

 

5.

Ангелина Стефановић 8/2

Енглески језик

Јелена Злокас

2.

У

/

6.

Лидија Роквић 8/2

Енглески језик

Јелена Злокас

2.

У

/

7.

Лидија Роквић 8/2

ТИО

Милан Обрадовић

У

/

/

8.

Никола Радуновић 8/1

Хемија

Љубица Дамњановић

3.

/

/

9.

 

 

 

 

 

 

10.

 

 

 

 

 

 

11.

 

 

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

 

 

13.

 

 

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

 

 

15.

 

 

 

 

 

 

16.

 

 

 

 

 

 

17.

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

Р.бр.

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА
разред/одељење

 

АКТИВНОСТ

 

НАСТАВНИК

НИВО ТАКМИЧЕЊА
ОСВОЈЕНО МЕСТО (1, 2, 3.) ИЛИ УЧЕШЋЕ (У)

ОПШТИНСКО

ГРАДСКО

РЕПУБЛИЧКО

1.

Данило Бјелица 2/

ШАХ

Милан Обрадовић

2.

2.

Иде на реп

2.

Лаура Живић 5/

ШАХ

Милан Обрадовић

3.

У

/

3.

Тамара Нинковић 6/2

ШАХ

Милан Обрадовић

1.

3.

Иде на реп

4.

Ангелина Стефановић 8/2

ШАХ

Милан Обрадовић

3.

5.

Иде на реп

5.

Видан Стојић 8/2

ШАХ

Милан Обрадовић

3.

5.

Иде на реп

6.

 

 

 

 

 

 

7.

Никола Арсић 6/2

РЕЦИТАТОРИ

Јелена Стаменковић

3.

/

/

8.

Маша Јовановић 5/2

ДЕМУС

 

2.

 

 

9.

Милица Милошевић 5/2

ДЕМУС

 

2.

 

 

10.

 

 

 

 

 

 

11.

Немања Симић 5/1

Дабар - има 2 нивоа такм. школски и републ.

Зоран Фржоп

 

 

Пласман на реп. ниво

12.

Војин Бојић 7/2

 

 

13.

 

 

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

 

 

15.

 

 

 

 

 

 

16.

 

 

 

 

 

 

17.

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

19.

 

 

 

 

 

 

20.

 

 

 

 

 

 

 

 Ученици наше школе учествовали су у активностима организације
" Пријатељи деце Новог Београда "  и постигли следеће резултате

 ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ЗА ДЕЧЈУ КАРИКАТУРУ “МАЛИ ПЈЕР”

Матеј Недић  III -2   треће место
ДУЕТ ‒ Маша Јовановић  V ‒2  и  Милица Милошевић   V‒2       друго место

 ОПШТИНСКО  ТАКМИЧЕЊЕ   „УСКРШЊЕ ЛИКОВНЕ ЧАРОЛИЈЕ“

  Јулија Миљковић   I I‒2   треће место

 

На математичком такмичењу " МИСЛИША " одржаном 8. марта 2018. године учествовало је 47.890 ученика из 650 основних и средњих школа Републике Србије. Из наше школе учествовало је 88 ученика од 2. до 8. разреда . Награђено је 3 ученика а похваљено је 9 ученика.
Награде :
Уна Драгин     2-2      трећа награда
Алекса Шугић   2-2   трећа награда
Војин Бојић       7-2    трећа награда
Похвале
Реља Цвијетић    2-1
Јелена Кнежевић  3-1
Борис Бојић        3-2
Вељко Костић    3-2
Симон Миловић  3-2
Илија Ранђеловић  3-2
Ана Павловић   4-2
Анђа Милојевић   6-2
Бошко Милојковић  7-1

 

Никола Арсић, ученик VI-2, освојио је 3. место на општинском такмичењу рецитатора „Песниче народа мог“. Такмичење је одржано 27.02.2018. у ОШ „20 октобар“ у организацији Пријатеља деце Новог Београда. Никола је рецитовао песму Слободана Станишића „Како се каже да те волим“, а припремила га је и водила наставница српског језика Јелена Стаменковић.

Ученици наше школе учествовали су у активностима организације
"Пријатељи деце Новог Београда" и постигли следеће резултате
Општинско такмичење "ДЕМУС"(Дечје музичке свечаности)
Дует ‒ Маша Јовановић V ‒2 и Милица Милошевић V‒2 друго место
Општинско такмичење рецитатора
Никола Арсић VI‒2 треће место

На трећем међународном конкурсу „Смешна прича“ (у част писца Бранка Ћопића) а  у организацији Дечијег Културног центра Београд, сви ученици 3/2, чији су радови послати су добили прву награду , за Најуспешнију збирку конкурса. Наши писци су:
Борис Бојић,Милица Здравковић,Вељко Костић,Софиа Јанда,Ванја Сарић        
Ивана Мандарић,Матеј Недић,Наталија Митровић,Лена Пантовић          
Илија Ранђеловић,Јанко Ранђеловић,Лука Фирст,Хелена Царевић 
          
Све честитке!     
                                                                                     
Учитељица :Снежана  Радивојша

На међународном такмичењу "Дабар" које се одржало од 20.11.2017. године до 01.12.2017. године. учествовало је 105 ученика наше школе. Ученици су учествовали у четири категорије и остварили су добре резултате. Најбоље резултате су остварили  Михајло Перић 2-2 у категорији Јуниор 1, Софија Стојановски 4-2 у категорији Јуниор 2,Немања Симић из 5-1 у категорији Дабарчић и Војин Бојић из 7-2 у категорији Млади дабар. Немања Симић и Војин Бојић су се квалификовали за републичко такмичење које ће се одржати крајем фебруара.

Ученица Тамара Нинковић на такмичењу из шаха које је одржано 9.12.2017 и 10.12.2017 на "Кадетском првенству Београда" освојила је друго место.

Ученици наше школе учествовали су на наградном темату "За сунчану јесен живота" у организацији ЦРВЕНИ КРСТ НОВИ БЕОГРАД и освојили:

ЛИКОВНИ РАДОВИ:
1. Друга награда Емилија Танасијевић V-2

ЛИТЕРАРНИ РАДОВИ:
1. Прва награда Вук Јовановић III-2
2. Друга награда Дајана Савић IV-2
3. Друга награда Бошко Милојковић VII-2

На литерарном конкурсу "У част Драгану Лукићу - Лукићев Лист" ученици наше школе остварили су следеће резултате:

1. Треће место Вања Сарић III-2
2. Треће место Петар Бркић VI-2

На општинском такмичењу "Ђачки песнички сусрети" ученици наше школе остварили су следеће резултате:

1. Прво место Хелена Царевић III-2
2. Друго место Елена Фалуши VI-2

Оба такмичења реализована су у организацији Пријатеља деце Новог Београда.
Честитамо награђенима!

 


 
LINKOVI