REZULTATI
REZULTATI UČENIKA U ŠKOLSKOJ 2012/13 GODINI

SRPSKI JEZIK

3.MESTO LAURA GREGO 5/1
3.MESTO ANJA BOŠKOVIĆ 5/2
3.MESTO NIKOLA NOVAKOVIĆ 6/2

RECITACIJE

1.MESTO KNEŽEVIĆ VELJKO 4/2

LITERARNI RADOVI

2.MESTO ANJA MARIĆ 4/1 TEMA „MOJA PORODICA“
3.MESTO NEVENA KLADAR 4/1, TEMA „DRUGARSTVO“
1.MESTO MILICA PEĆANAC 8/2, „ŠKOLA KAO DRUGA KUĆA“
2.MESTO ANĐELIJA JOVANOVIĆ 8/1, „ŠKOLA KAO DRUGA KUĆA“

HEMIJA

3.MESTO ZLATOVIĆ ANDREJ 8/1

BIOLOGIJA

PETI RAZRED

2.MESTO LAURA GREGO 5/1
2.MESTO STEFAN ČIČA 6/1
2.MESTO RELJA VITOŠEVIĆ 6/2
3.MESTO BOŠKOVIĆ ANJA 5/2
3.MESTO STEFANOVIĆ MILOŠ 5/2

ŠESTI RAZRED

1.MESTO  BOROJEVIĆ JANA 6/1
2.MESTO VITOŠEVIĆ RELJA 6/2
2.MESTO ČIČA ĐORĐE 6/2

OSMI RAZRED

3.MESTO JOVANOVIĆ ANĐELIJA 8/1
3.MESTO  PETROVIĆ ĐORĐE

MATEMATIKA

TREĆI RAZRED

1.MESTO VUJANOVIĆ ALEKSA
2.MESTO RADOVANOVIĆ ANJA
2.MESTO ROKVIĆ LIDIJA
3.MESTO JURIŠIĆ MILA
3.MESTO STEFANOVIĆ ANGELINA

ČETVRTI RAZRED

3. MESTO NOVAKOVIĆ ELENA

PETI RAZRED

3.MESTO KREKIĆ NEBOJŠA
3.MESTO GREGO LAURA

GEOGRAFIJA

3.MESTO DOROTEJ DIMITRIJEVSKI
3.MESTO BRANKO RADMILOVIĆ

ISTORIJA

3.MESTO VUČKOVIĆ FEĐA 7.RAZRED
3.MESTO JANKOVIĆ ALEKSA 6.RAZRED

ENGLESKI JEZIK

2.MESTO KRAJNIKER VERA 8.RAZRED
2.MESTO JEZDIĆ FILIP 8.RAZRED
3.MESTO ŽUNIC VLADISLAVA 8.RAZRED

OPŠTINSKO TAKMIČENJE U RUKOMETU

1.MESTO U KATEGORIJI STARIJIH RAZREDA

TAKMIČILE SE UČENICE 7/2
1.VUKOVIĆ ANJA
2.JOKSIMOVIĆ VLADANA
3.BRKOVIĆ DANICA
4.MILOVIĆ ANA
5.DAJKOVIĆ JELENA
I UČENICE 7/1
6.MIHAJLOVIĆ SANJA
7.STANKOVIĆ ALEKSANDRA
8.PEŠOVIĆ TATJANA
9.ČEMO ANDREA

OPŠTINSKO TAKMIČENJE U ŠAHU(EKIPNO TAKMIČENJE)

3.MESTO MESTO ČLANOVI TIMA
1.MESTO VUJOVIĆ ALEKSA 3.RAZRED
2.MESTO VUKOVOJAC MARKO 6.RAZRED
3.MESTO PETROVIĆ ĐORĐE 8.RAZRED
4.MESTO MARKOVIĆ LUKA 8.RAZRED

LIKOVNA KULTURA

2.MESTO MATIJA PEROŠ 4/1

DRAMSKA SEKCIJA

1. MESTO PREDSTAVA „AVEN I JAZOPAS U ZEMLJI VAUKA“, ODELJENJE 2/2

IVA RAMANOVIĆ 2/2, NAJBOLJA ŽENSKA ULOGA
VOJIN BOJIĆ 2/2, NAJBOLJA MUŠKA ULOGA

GRADSKO TAKMIČENJE U ŠKOLSKOJ 2012/2013

MATEMATIKA

2.MESTO KREKIĆ NEBOJŠA  5.RAZRED
3.MESTO GREGO LAURA 5.RAZRED

SRPSKI JEZIK

1.MESTO RECITOVANJE KNEŽEVIĆ VELJKO 4/2

BIOLOGIJA

2.MESTO STEFAN ČIČA, 6/1
2.MESTO RELJA VITOŠEVIĆ, 6/2
2.MESTO LAURA GREGO 5/1

DRAMSKA SEKCIJA

3.MESTO „AVEN I JAZOPAS U ZEMLJI VAUKA“,  2/2 U KATEGORIJI DRAMSKIH GRUPA
 
KOŠARKA

3.MESTO DEVOJČICE

REGONALNI CENTAR ZA TALENTE

NAŠA DVA UČENIKA  SU UČESNICI PROGRAMA  REGIONALNOG CENTRA ZA TALENTE
ANDREJ ZLATOVIĆ 8/1 I ĐORĐE PETROVIĆ 8/1 IZ ENGLESKOG JEZIKA


LINKOVI