REZULTATI
SPISAK NAGRADA I POHVALA OSVOJENIH U 2013/2014. ŠKOLSKOJ GODINI

EKIPNI REZULTATI

Dečaci ekipno – šah – 1. mesto na opštinskom takmičenju

Devojčice ekipno – šah – 3. mesto na opštinskom takmičenju

Odbojka – devojčice 7. i 8. razred – 3. mesto na opštinskom takmičenju

Odbojka - dečaci  7. i 8. razred – 3. mesto na opštinskom takmičenju

Košarka – devojčice 5. i 6. razred – 2. mesto na opštinskom takmičenju

Košarka – devojčice 7. i 8. razred – 1. mesto na opštinskom takmičenju

Na gradskom prvenstvu iz košarke učestvovale su učenice 7. i 8. razreda i zauzele 5. mesto

PO ODELJENJIMA: 

l1

Ana Knežević, Jovan Stefaonović - Nagrade za likovni rad ,,U čast Draganu Lukiću- Lukićev List''

II2

Anđa Milojević – 1. mesto na opštinskom takmičenju u oslikavanju jaja

Jana Cvetković – čitalačka značka

                              Pohvala na takmičenju „Misliša“

Nađa Vučković – čitalačka značka

Pavle Pantović – 2. nagrada na takmičenju „Misliša“

Petar Jovanović -.      Pohvala na takmičenju „Misliša“

Petar Brkić -      Pohvala na takmičenju „Misliša“

III1

Čitalačka značka

Petar Krsmanović

Novaković Nina

Milojković Boško

Opštinsko takmičennje iz matematike

Kresojević Marijana Drugo mesto

Žarković Una            Drugo mesto

Nikola Bakal             Drugo mesto

Milojković Boško     Treće mesto

,,Misliša''- pohvale

Kresojević Marijana

Žarković Una

III2

Anastasija Klikovac: prva nagrada na likovnom konkursu „Malog zabavnika“ „Uspomene sa letovanja“

David Nikolić: druga nagrada literarnog konkursa crvenog krsta Novog Beograda „Sunčana jesen života“

Elena Faluši: druga nagrada literarnog konkursa prijatelјa dece Novog Beograda „Lukićev list“

Vojin Bojić: druga nagrada na „Misliši“

Iva Radmanović: treća nagrada na „Misliši“

Elena Faluši: pohvala na „Misliši“

Elena Faluši: ušla u finale „Malog Pobednika- takmičenje pesničkih nada“

Elena Faluši i Milica Đokić: imaju objavlјene pesme u „Zborniku pesama Mali pobednik“

Vojin Bojić: osvojio treću nagradu na literarnom konkursu „Bogatstvo različitosti“ Tavankut 2014.

Kosta Kaličanin: treća nagrada na likovnom konkursu „Ako štediš više vrediš“ Učitelјskog saveza Srbije i „Dunav osiguranja“

Elena Faluši: treća nagrada na literarnom konkursu festivala „Dani ćirilice“ Bavanište 2014.

Trinaest učenika je uradilo čitalačku značku Mina Milojković, Anđela Šikman, Anastasija Klikovac, Milica Đokić, Elena Faluši, Iva Radmanović, Vojin Bojić, Uroš Stojilović, Uroš Opačić, Kosta Kaličanin, Vanja Rokvić, Andrej Lukić, Nikola Krunić, a troje je dobilo specijalnu nagradu:

Iva Radmanović,

Kosta Kaličanin,

 Vojin Bojić

Na opštinskom takmičenju dramskih grupa Grupa „Superkalafradželistik“ je osvojila DRUGO MESTO, sa predstavom„Oblačina i vedrina“

NAGRADA ZA NAJBOLjU GLAVNU ŽENSKU ULOGU/RAVNOPRAVNO:

         Iva Radmanović, 3/2, za ulogu „OBLAČINA“,

Milica Đokić, 3/2, za ulogu „VEDRINA“,

NAGRADA ZA NAJBOLjU EPIZODNU MUŠKU

ULOGU:Vanјa ROKVIĆ, 3/2, za ulogu „PUŽ“,

NAGRADA ZA SCENOGRAFIJU: Snežana Radovojša,      

prof.razr.nastave

NAGRADA ZA KOSTIM:  Snežana Radovojša, prof.razr.nastave, učenici i roditelјi

Opštinsko takmičenje iz matematike

Iva Radmanović II mesto

Andrej Lukić     III mesto

Nagradni konkurs Stabilo (republika Srbija)

Literarna nagrada

Mina Milojković

Vanja Rokvić

Likovna nagrada:

Andrej Lukić

Milica Đokić III mesto za likovni rad ,,Krv život znači'', u organizaciji Opštinske organizacije Crvenog krsta

 Iva Radmanović I mesto ,,Gramata'' Smotra ćiriličke pismenosti Titel

Vojin Bojić- Drugo mesto na opštinskom takmičenju literarnih sekcija

Pesnički karavan –Opštinsko takmičenje ( Slobodan Stanišić odlučivao o pobednicima i doneo odluku o našim- školskim  pesnicima)

Elena Faluši-prvo mesto u školi i  III mesto na Opštinskom takmičenju

Iva Radmanović-drugo mesto

Milica Đokić-treće mesto

Vanja Rokvić-treće mesto     

Na krosu RTS-a u konkurenciji trećih razreda:

Danilo Radojčić- prvo mesto

Kosta Kaličanin- drugo mesto

OPŠTINSKO LITERARNO TAKMIČENјE „MOJ KRAJ PRIČE“ za učenike osnovnih  škola Novog Beograda.

Na tekst priče književnice Slavke Petković Grujičić učesnici konkursa su dopisivali svoj kraj priče.

PRVO MESTO: Vojin Bojić, 3/2

DRUGO MESTO:

Iva Radmanović,

Elena Faluši,

TREĆE MESTO:

Jovan Pejić,

Svi učenici 3/2 članovi dramske grupe „SUPERKALAFRADžELISTIK“ su dobili PRIZNANјE za učešće na 57. „Zmajevim dečjim igrama“ sa predstavama „AVEN I JAZOPAS U SVETU VAUKA“ i „SVI LAŽU A SAMO PINOKIJU RASTE NOS“. PRIZNANјE je dobila i Lidija Rokvić 4/2 koja je gostovala u predstavi o Avenu.

 

IV1

Opštionsko takmičenjenje

Drugo mesto Mila Jurišević

Treće mesto Ana Radovanović

Nagrada za pesmu ,,U čast Draganu Lukiću- Lukićev list''

Danica Pećanac

I mesto ,, Oslikavanje  uskršnjih  jaja- opštinsko takmičenje

Toković Ivana

V1

Uzelac Lazar – 3. mesto na opštinskom takjmičenju iz srpskog jezika

Peroš Matija – 3. mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

Novaković Elena – 3. mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

                                  3. mesto na opštinskom takmičenju iz biologije

V2

Srejić Katarina – 2. mesto na opštinskom takmičenju iz biologije

                                 3. mesto na gradskom takmičenju iz biologije

VI1

Grego Laura – 1. mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

VI2

Teodora Milošević VI2 – Plivanje: 1. mesto na 50 m na gradskom takmičenju

                                                                    2. mesto na 50 m prsno na republičkom takmičanju 

Bošković Anja – 1. mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

Terzić Aleksa – 1. mesto na opštinskom takmičenju iz tehničkog obrazovanja – u aviomodelarstvu

Milenković Miloš – 3. mesto na opštinskom takmičenju iz tehničkog obrazovanja – u aviomodelarstvu

VII1

Borojević Jana – 2. mesto na opštinskom takmičenju iz biologije

                             2. mesto na gradskom takmičenju iz biologije

                             učešće na republičkom takmičenju

Čiča Stefan – 3. mesto na opštinskom takmičenju iz geografije

Vukobojac Marko – 3. mesto na opštinskom takmičenju u šahu

VII2

Vitošević Relјa – 3. mesto na opštinskom takmičenju iz biologije

VIII1

Pešović Tijana – 2. mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

                                2. mesto na gradskom takmičenju iz srpskog jezika

Vučković Feđa – 3. mesto na opštinskom takmičenju iz istorije

VIII2

Radmilović Branka – 2. mesto na opštinskom takmičenju iz srpskog jezika

Joksimović Vladana – 3. mesto na opštinskom takmičenju iz tehničko-informatičkog obrazovanja – informaciono-komunikacijske tehnologije

Siganović Aleksandra – 3. mesto na opštinskom takmičenju iz tehničko-informatičkog obrazovanja – arhitektura i građevinarstvo

Opštinsko takmičenje likovnih sekcija u organizaciji „Prijatelja dece opštine Novi Beograd":

Jovan Ivanov – Prvo mesto

Anja Vuković – Drugo mesto

 

LINKOVI