REZULTATI U ŠKOLSKOJ 2014/2015. GODINI
Najbolji recitator u Beogradu

Učenik šestog razreda naše škole Veljko Knežević osvojio je prvo mesto na Gradskom takmičenju recitatora za školsku 2014/2015. godinu recitujući pesmu Dragoslava Đorđevića "Kad se voli a nikad se nije". Na Republičkom takmičenju u Valjevu osvojio je sedmo mesto. Nagrada mu je uručena u Skupštini grada Beograda. Čestitamo Veljku!

 

НАГРАДЕ

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ САОБРАЋАЈАНА 46. СМОТРИ ТАКМИЧЕЊА „ ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ „ ГРУПА „ Ц „ (Ученици од 6. – 8. Разреда ) у саставу МИЛИЋ ВУЈИЋ , БОРИС ПАРИПОВИЋ , МИЛИЦА И АЛЕКСАНДРА ЂОРЂЕВИЋ освојила је 2. Место са 705 бодова

МИЛАН ОБРАДОВИЋ

ТАМАРА НИКОЛИЋ,3 и 4 РАЗ. I МЕСТО
АЛЕКСА ВУЈАНОВИЋ, 5 и 6 РАЗ.I МЕСТО
МАРКО ВУКОВОЈАЦ, 7и 8 раз.I МЕСТО

ЕКИПНО ТАКМИЧЕЊЕ

III МЕСТО
ТАМАРА НИНКОВИЋ
МАРИЈА ЛОЗАНАЦ
АЊА МАРИЋ
ВЕРА АНДРОК

III МЕСТО

AЛЕКСА ВУЈАНОВИЋ
МАРКО ВУКОВОЈАЦ
ЛАЗАР МАРИН
ВУКЕЛИЋ АЛЕКСАНДАР
УРОШ МИЈАЈЛОВИЋ

ДОБИТНИК МЕДАЉЕ ОШ „ ЂУРО
СТРУГАР „ НОВИ БЕОГРАД.

ЉУБИЦА ДАМЊАНОВИЋ

ХАЈТИЋ ЈАСМИНА, VII/1 – I МЕСТО
ГРЕГО ЛАУРА, VII/ 1 – I МЕСТО

НАТАША КИТАНОСКА

ВЕЉКО КНЕЖЕВИЋ, VI/2, I МЕСТО

РЕЦИТАТОРИ

АЛЕКСАНДРА ЗДРАВКОВИЋ

НИКОЛА НОВАКОВИЋ, VIII /2 II МЕСТО
АЛЕКСАНДРА ПЕТРОВИЋ, VIII/2

III МЕСТО

СНЕЖАНА РАДИВОЈША

ЕЛЕНА ФАЛУШИ, IV/2 III НАГРАДА

МЕЂУНАРОДНИ ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС
БАВАНИШТЕ

JELENA STAMENKOVIĆ

LIDIJA ROKVIĆ, V/2 II МЕСТО
ЛАУРА ГРЕГО, VII/1 III МЕСТО
ЈУЛИЈА РОКВИЋ, VII/1 III МЕСТО

МИЛОШ СТАНКОВИЋ

Алекса Вујановић, V/2 II МЕСТО

МИЛАН ОБРАДОВИЋ

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ШАХ
АЛЕКСА ВУЈАНОВИЋ II МЕСТО
ТАМАРА НИНКОВИЋ III МЕСТО

ЕКИПА ВУЈАНОВИЋ АЛЕКСА,
ВУКОВОЈАЦ МАРКО, МАРИН ЛАЗАР,
МИЈАЈЛОВИЋ УРОШ, ВУКЕЛИЋ АЛЕКСАНДАР III МЕСТО

 

ТЕОДОРА МИЛОШЕВИЋ:

ДРЖАВНО ПРВЕНСТВО У ПЛИВАЊУ
ЗЛАТНА МЕДАЉА, ДИСЦИПЛИНА
200 М ПРСНИМ СТИЛОМ ЗЛАТНА МЕДАЉА,
400 М МЕШОВИТО СРЕБРНА МЕДАЉА, 100 М
ПРСНИМ СТИЛОМ СРЕБРНА МЕДАЉА, ШТАФЕТА 4
ПУТА 200 М КРАУЛ

 

СИМОНОВИЋ НИКОЛА

ДРЖАВНО ПРВЕНСТВО У БОКСУ

1. МЕСТО – ЗЛАТНА МЕДАЉА

- ПЕХАР ЗА НАЈБОЉЕГ ЈУНИОРА ПРВЕНСТВO

НАТАША КИТАНОСКА

РЕЦИТАТОРИ

ВЕЉКО КНЕЖЕВИЋ, VI/2, I МЕСТО ПЛАСМАН РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

ЈЕЛЕНА СТАМЕНКОВИЋ

ЛАУРА ГРЕГО, VII/1 II МЕСТО ПЛАСМАН РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ


LINKOVI